Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

 

Od 1 marca rozpoczynamy rekrutację do naszego przedszkola na rok szkolny 2021/2022. Rekrutacja odbywać się będzie na zasadach określonych przepisami prawa oświatowego w oparciu o regulamin rekrutacji Przedszkola Publicznego „Domowe Przedszkole” w Krakowie.

Rodziców, ubiegających się o przyjęcie dziecka do naszego przedszkola, prosimy o pobranie wniosku o przyjęcie, znajdującego się poniżej. Wypełnienie go i załączenie dokumentacji potwierdzającej spełnianie kryteriów określonych w załączniku nr 1.

Wypełniony wniosek wraz z dokumentacją należy dostarczyć do przedszkola do dnia 31 marca 2021 r. w wybrany sposób:

  1. Osobiście – umieszczając kopertę z dokumentacją w skrzynce pocztowej znajdującej się przy drzwiach wejściowych do przedszkola.
  2. Listownie – przesyłając pocztą lub kurierem (liczy się data wysłania)
  3. Mailowo – skanując wszystkie dokumenty i przesyłając na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a następnie przesyłając oryginały drogą pocztową.

Otrzymanie dokumentacji potwierdzać będziemy na wskazany przez rodziców mail.

ZE WZGLĘDU NA OBOWIĄZUJĄCE OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z COVID-9 PROSIMY O NIEWCHODZENIE NA TEREN PRZEDSZKOLA.

Wszystkich niezbędnych informacji udzielać będziemy telefonicznie pod numerem: 12 346 32 89 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od 1 kwietnia 2021 r. odbywać się będzie weryfikacja przez komisję rekrutacyjną złożonych wniosków wraz z dokumentacją.

23 kwietnia 2021 r. – zostanie podana przez komisję rekrutacyjną do publicznej wiadomości lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

26 kwietnia do 6 maja – potwierdzanie przez rodziców kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia (podpisywanie umów).

10 maja 2021 r. – podanie do publicznej wiadomości listy osób przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola.

Pobierz wniosek o przyjęcie

Pobierz załącznik nr 1

Search